Započnite traženje posla

Zapošljavamo ljude koji dijele naše vrijednosti, održavaju kvalitetne odnose i donose nove ideje. Mi smo računovodstvena, porezna, revizijska i savjetodavna tvrtka koja pruža kvalitetu kroz duboku specijalizaciju i inovacije. Očekujte širok spektar mogućnosti u našem inkluzivnom okruženju.

Accounting Supervisor

Tvoji glavni zadaci:

• Knjiženje ulaznih faktura

• Izdavanje i knjiženje izlaznih računa

• Obračun i knjiženje plaća, priprema JOPPD obrasca

• Obrada i knjiženje troškova zaposlenika (putni troškovi, refundacije)

• Ostali operativni zadaci u okviru odjela računovodstva - Sudjelovanje u pripremi mjesečnih, kvartalnih i godišnjih statutarnih izvještaja

• Sudjelovanje u redovnoj godišnjoj zakonskoj reviziji

• Iskustvo upravljanja klijentima

• Znanje u pripremi završnih računa

• Samostalno obračunavanje PDV-a

Osobine i vještine koje tražimo

Obavezno:

• SSS/VSS obrazovanje za računovodstvo/financije

• Minimalno 5 godina relevantnog radnog iskustva u području računovodstva

• Odlične komunikacijske vještine

• Pozornost na detalje i fokus na izvrsnost

• Dobro poznavanje MS Office paketa

• Samostalnost i proaktivnost u radu

• Tečno pisani i govorni engleski jezik

• Vještine upravljanja vremenom i timskog vođenja

• Interes da se svojim znanjem pridonosi rastućem timu

Poželjno:

• Točnost, motiviranost i poslovna znatiželja

• Vještine rješavanja problema

• Otvorenost i komunikativnost

Samo kandidati koji ulaze u uži izbor bit će kontaktirani.

Student u poreznom odjelu

Opis posla:

• Provođenje istraživanja u području poreznog zakonodavstva

• Učenje i usavršavanje u područjima PDV-a, poreza na dobit, transfernih cijena, poreza na dohodak te ostalih poreza

• Analiza podataka

• Pomoć pri pripremi poreznih mišljenja, poreznih prijava, izvješća i prezentacija

• Usmena i pisana komunikacija s klijentima, Poreznom upravom i po potrebi s ostalim institucijama

Od kandidata očekujemo:

• Interes za područje poreza

• Odgovornost i savjesnost u izvršavanju zadataka

• Motiviranost u radu, fokus na rokove

• Proaktivnost, spremnost na učenje i sklonost timskom radu

• Fokus na detalje i pedantnost

• Sposobnost organizacije vlastitog radnog vremena sukladno prioritetima

• Odlične pisane i usmene komunikacijske vještine na hrvatskom i engleskom jeziku

• Dobro poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Što nudimo:

• Mogućnost zaposlenja nakon završetka studija

• Mentora koji će te usmjeravati i biti ti podrška

• Učenje i poslovno razvijanje

• Raznolike mogućnosti osvježenja tijekom radnog dana: kava, čaj i voće