Započnite traženje posla

Zapošljavamo ljude koji dijele naše vrijednosti, održavaju kvalitetne odnose i donose nove ideje. Mi smo računovodstvena, porezna, revizijska i savjetodavna tvrtka koja pruža kvalitetu kroz duboku specijalizaciju i inovacije. Očekujte širok spektar mogućnosti u našem inkluzivnom okruženju.

Računovođa / Voditelj tima

Opis posla:
• Samostalno vođenje, planiranje i koordinacija aktivnosti i procesa računovodstva klijenata
• Praćenje i implementacija zakonskih propisa iz područja računovodstva i poreza
• Izrada financijskih, statističkih, poreznih i svih zakonom propisanih izvještaja
• Poslovna korespondencija s klijentima, bankama i ostalim relevantnim institucijama
• Samostalno vođenje tima do 5 osoba
• Praćenje efikasnosti i kvalitete posla
• Mentoriranje i razvoj zaposlenika u timu

Od kandidata očekujemo:
• Minimalno 5 godina radnog iskustva u poslovima računovodstva/bilanciranja
• Iskustvo u upravljanju ljudima
• Poznavanje engleskog jezika
• Snažne komunikacijske i organizacijske vještine
• Odlično znanje rada na računalu (MS Office paket)

Samo kandidati koji ulaze u uži izbor bit će kontaktirani.

Audit Senior

• Sveučilišna diploma
• 3+ godine iskustva na poslovima revizije
• Dobre informatičke vještine
• Tečno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Želja za rad s klijentima
• Analitičke, organizacijske i vještine rješavanja problema
• proaktivnost i sklonost timskom radu

Audit / Assistant Manager

Potrebne kvalifikacije:
• Sveučilišna diploma ekonomije
• 5+ godina iskustva rada kao revizor u tvrtki za revizijske usluge
• Poznavanje MSFI-ja i Hrvatskih standarda financijskog izvještavanja
• Proaktivno upravljanje revizijskim aktivnostima unutar portfelja klijenata
• Nadzor i mentorstvo mlađih članova tima
• Pristup orijentiran na rezultate, pozornost na detalje i fokus na izvrsnost
• Vještine upravljanja klijentima
• Dobre IT vještine
• Tečno govori pisani i govorni engleski jezik

Što nudimo:
• Atraktivan paket nagrađivanja
• Nevjerojatno timsko okruženje
• Praktično sudjelovanje u poslovnim prilikama u stvarnom vremenu
• Coaching/mentorstvo od strane viših stručnjaka/partnera
• Podrška u ACCA akreditaciji
• Poticanje razvoja karijere

Tax Manager

• Sveučilišna diploma ekonomije s preferiranim naglaskom na porezu i računovodstvu
• 2-3 godine prethodnog iskustva u općem poreznom području
• Iskustvo u radu s PDV-om, porezom na dobit, porezom na dohodak, drugim oblicima poreza i doprinosa
• Poželjno iskustvo rada u tvrtkama ili konzultantskim tvrtkama koje klijentima nude širok raspon usluga porezne podrške
• Tečno poznavanje engleskog jezika
• IT vještine
• Analitičnost, rješavanje problema, organizacijske sposobnosti
• Proaktivan stav, timski duh
• Fokus na usluge klijentima

Opis uloge:
• Rukovanje zahtjevima usklađenosti s PDV-om za strane klijente registrirane za PDV u Hrvatskoj
• Sudjelovanje u poreznim pregledima i porezno dogovorenim postupcima
• Sudjelovanje u postupcima porezne analize
• Administrativna podrška starijim članovima tima
• Komunikacija s poreznim tijelima