Open positions

Open Positions

We hire people who share our values, maintain strong relationships, and bring ideas to the table.

Računovodja z znanjem obračunavanjem plač (M/Ž)

Podroben opis delovnega mesta:

  • Temeljito poznavanje predpisov in zakonov s področja računovodstva
  • Razčiščevanje kontov glavne knjige, priprava temeljnic
  • Izdelava vseh vrst davčnih in drugih poročil
  • Izdelava letnih davčnih in računovodskih obračunov
  • Izdelava obračunov plač in drugih prejemkov fizičnih oseb
  • Obračun potnih stroškov
  • Pravočasno in pravilno izvajanje vseh obveznosti za stranke (FURS, AJPES, ZZZS)
  • Pregled in kontrola e-davkov s področja obračuna plač in drugih prejemkov

Pričakujemo:

  • Ustrezna izobrazba ekonomske smeri
  • Pripravljenost na stalno izobraževanje in dinamično okolje
  • Natančnost, dobre analitične sposobnosti in sposobnost dela v timu
  • Komunikativnost in odgovornost
  • Vsaj dve leti delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu
  • Zaželeno aktivno znanje angleškega jezika

Nudimo:

  • Po uspešno opravljeni poskusni dobi možnost sklenitve pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas
  • Kreativno delovno mesto, ki zagotavlja nenehno spoznavanje novih izzivov
  • Možen fleksibilen delovni čas, saj bo delo potekalo v timu
  • Konkurenčno plačo
  • Delo od doma enkrat tedensko
  • Nudimo sproščen delovni odnos brez nepotrebnih stresnih situacij
  • Na novo urejene delovne prostore