Job

SENIOR KÖNYVELŐ

Folyamatosan bővülő könyvelési csapatunkba keresünk senior könyvelői pozícióra új munkatársat.

Budapest: 1124
Job

FELADATOK:

  • teljes körű könyvelésben való részvétel,
  • havi egyeztetési feladatok ellátása, bevallások elkészítése,
  • havi és éves zárásokban való részvétel,
  • egyéb könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • legalább 2 éves könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű, magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word),
  • proaktivitás,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • precíz, lelkiismeretes, önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • fejlődési és tanulási lehetőség egy támogató csapatban,
  • gondolkodást igénylő könyvelési feladatok,
  • világos és kiszámítható karrierút,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • integrált vállalatirányítási rendszer,
  • továbbképzések.

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Nem igényel nyelvtudást.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: BUDAPEST

JELENTKEZÉS: Kérjük, önéletrajzát küldje el az [email protected] emailcímre, a tárgy mezőben megjelölve a pozíciót.