Одит мениджър

Като една от водещите компании в България, предоставящи професионални услуги, ние търсим изключителни хора, които да се присъединят към екипа ни. Нашата политика е да създаваме приятелска, достъпна и професионална среда за нашите бизнес партньори, изграждайки стабилни и дългосрочни взаимоотношения с тях.

Екипът ни е фундаментален за нашия бизнес и успех. Нашият експертен екип от професионални консултанти и помощен персонал са ключът към първокласна клиентска услуга. Насърчаващата среда, в която работим подпомага значително кариерното развитие. Изграждането на кариери е един от начините за изграждане на нашия бизнес.

Ние търсим инициативен и ентусиазиран професионалист, който да се присъедини към нашия одит отдел.

Основни задължения и отговорности:

business-graph-line-3

  • Има основна роля при планирането на одитни ангажименти и подготовката на стратегията за одит, включително изготвяне на работен план и подходящо адресиране на рисковете;
  • Разбира бизнеса на одитирания клиент  и познава ключовите моменти и тенденции на бизнеса като в същото време е информиран за основното бизнес/икономическо развитие и тяхното въздействие върху одитирания клиент;
  • Определя структурата на проекта и оценката и осигурява правилното разпределение на ресурсите;
  • Отговаря за навременното изпълнение и приключване на одитните ангажименти и  вписването им в определената бюджетна рамка;
  • Демонстрира способност за висококачествено изпълнение на одитните ангажименти, постигайки резултати, които отговарят на спецификата на работния план и крайните срокове;
  • Изгражда и поддържа ефективна комуникация с ръководството на клиента на всеки етап от одитния ангажимент и допринася за силна и положителна връзка с клиента чрез взаимодействие с персонала на клиента;
  • Действа като ролеви модел и ментор за по-малко опитните членове на екипа разработва план за развитие и предоставя обучение на работното място за талантливите членове на екипа;

Знания, опит и умения:

lightbulb-4
  • Минимум 6 години опит в одита;
  • Задълбочени познания на МСФО и българското данъчно законодателство;
  • Висше образование по Счетоводство и контрол, Финанси или инженерна специалност;
  • Българска и/или международна счетоводна квалификация като CPA и/или ACCA;
  • Отлично владеене на английски език, включително четимо, говоримо и писмено;
  • Отлична компютърна грамотност, включително Microsoft Office – Word, Excel и Power Point
  • Отлични умения за организиране и приоритизиране;
  • Отлични умения за работа в екип с изграждане на силни междуличностни отношения, за комуникация и умения за управление на проекти
  • Лидерство и почтеност

Ние предлагаме:

interface-share-star
  • Прогресивни възможности за развитие на кариерата в реномирана организация, включително и възможност за партньорска позиция;
  • Работа с водещи български и международни компании и придобиване на мултикултурен опит;
  • Приятна, екипно ориентирана и подпомагаща работна среда;
  • Участие в голям брой международни, професионални и събития за удоволствие;
  • Пълна финансова подкрепа за квалификация и професионално развитие;
  • Атрактивно възнаграждение.

Станете част от осмата по големина глобална одиторска мрежа! Изпратете Вашето резюме на office@crowe.bg и ние ще се радваме да се свържем с Вас, ако отговаряте на нашите изисквания.